Parterowy dom jednorodzinny, Zielona Góra – Czarkowo

Nasza kolejna zakończona inwestycja to parterowy dom jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi,
położony przy ulicy Willowej na osiedlu Czarkowo. Każdy z lokali- o powierzchni 80 m2-
posiada przestronny ogródek oraz dwa miejsca postojowe, usytuowane w bezpośrednim
sąsiedztwie wejścia, co gwarantuje bezproblemowe parkowanie. Kolejny atut to spokojna
okolica, bliskość lasu, a jednocześnie bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum
miasta, Trasą Północną czy też CRS.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA i FUNKCJONALNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy w branży deweloperskiej, przy bliskiej współpracy z biurem projektowym „MM- PROJTIK” doprowadziło do tego, że zaproponowane rozwiązania projektowe domów i mieszkań zapewniają komfort ich użytkowania każdego dnia. Połączenie kuchni z salonem pozwoli zachować kontakt z gośćmi podczas szykowania przyjęcia. Sypialnia oraz dwa pokoje, których znakiem rozpoznawczym jest ustawność- daje nam możliwość, że zaaranżujemy je pod wszystkie potrzebne funkcje.
Do naszego domu została doprowadzona sieć światłowodowa firmy „Ostrowski”, która zapewnia możliwość korzystania z najwyższej prędkości sieci internetowej i oglądania TV w najwyższej jakości obrazu.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Ściany konstrukcyjne domów powstają z pustaka ceramicznego Porotherm mającego wysokie parametry izolacyjne, zachowując jednocześnie właściwości paroprzepuszczalne.
Dom jest ocieplony z zewnątrz styropianem o grubości 15 cm o niskim parametrze przenikliwości ciepła, co w połączeniu z oknami PCV trzyszybowymi i ramą z profilem sześciokomorowym zapewni niskie rachunki za ogrzewanie. Potwierdzają to nasi dotychczasowi klienci. Każdy lokal jest wyposażony w dwufunkcyjny kondensacyjny piec gazowy firmy Viessmann. Daje to możliwość pełnej kontroli nad kosztami ogrzewania.

Rozmieszczenie i wielkości pomieszczeń:
Wiatrołap- 3.24 m2,
Łazienka- 6.02 m2,
Korytarz- 4.39 m2,
Pokój 1- 10.50 m2
Pokój 2- 8.90 m2,
Sypialnia- 11.56 m2,
Salon z aneksem kuchennym- 35.18 m2