Nowa Sól, energooszczędny dom w zabudowie dwurodzinnej

Śmigielski Group Zielona Góra oferuje Państwu energooszczędny dom w zabudowie dwurodzinnej, o powierzchni podłogi 92 m2, wraz z przynależną działką wielkości 410 m2. Dom właśnie powstaje przy ul. Zygmunta Starego w Nowej Soli, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Charakterystyczne cechy dla osiedla to cisza i spokój, a jednocześnie bardzo bliska odległość do centrum. Bardzo dużym atutem jest infrastruktura, ponieważ ulica Zygmunta Starego ma położoną nawierzchnię z kostki betonowej i nowe oświetlenie, co zapewnia duży komfort życia dla mieszkańców. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, sklep spożywczy i kościół. Działka znajduje się w parku na Pleszówku, który zgodnie z planem Urzędu Miasta ma zostać zrewitalizowany. Powstaną w nim: place zabaw dla dzieci, park linowy, miejsca do gier terenowych, ławki i ścieżki do spacerów.
Pod poniższym linkiem mogą Państwo pobrać folder z ofertą:

FOLDER PDF

Jest to nasza kolejna inwestycja przy ulicy Zygmunta Starego. Osiedle z każdym dniem się staje ładniejsze z uwagi na powstające kolejne piękne i nowoczesne domy. Omawiany tu projekt ma idealny układ pomieszczeń zapewniający komfortowe życie. Jest świetnie usytuowany w stosunku do stron świata. Skierowany na zachód tył domu daje gwarancję tarasu, na którym przy filiżance kawy będzie można podziwiać zachód słońca.

Opiekun Klienta ds. Nieruchomości
tel: 608 490 570
e-mail: anna.smigielska@smigielskigroup.pl

 

nowa sól nowe domy od dewelopera