Jubileusz firmy Śmigielski Group

To była majówka, ale wyjątkowa, bo związana z 25-leciem firmy Śmigielski Group i 5-leciem firmy DŚ Development. 

Źródło: leszno24.pl

 

Do dzielenia się radością z okazji jubileuszy zaproszono przedstawicieli przedsiębiorstw współpracujących ze spółkami Śmigielski Group i DŚ Development, pracowników, przyjaciół oraz ich rodziny. Była to okazja, by wspólnie cieszyć się dokonaniami minionych lat, a także zintegrować się.

– Bardzo dobrze pamiętam początki i to aż nieprawdopodobne, że ten czas tak szybko minął – przyznał Leszek Śmigielski, właściciel Śmigielski Group.

Zapytany właśnie o początki działalności na własny rachunek wspomniał, że decyzja była związana z rezygnacją z bezpiecznego stałego etatu. Zapadła 20 kwietnia 1994 roku. L. Śmigielski podejmował różne wyzwania zawodowe, by ostatecznie wejść w branżę budowlaną. Firma Śmigielski Group to firma developerska budująca domy nie tylko w Lesznie i regionie, ale wychodząca jeszcze dalej.

Pięć lat temu, L. Śmigielski i Tomasz Dominiak stworzyli DŚ Development, spółka również buduje domy.

Nasza firma jest młoda, ale myślę, że się dynamicznie rozwija. To jest składowa dwóch rzeczy: Leszka, który jest bardzo spokojny i ostrożny w biznesie, ale ma też ogromną wiedzę i doświadczenie developerskie oraz mojej osoby, który lubię ryzyko i nie boję się go podejmować oraz mam intuicję. To powoduje, że idziemy w dobrym kierunku – mówił Tomasz Dominiak, współwłaściciel DŚ Development.

To co cieszy to fakt, że realizujemy marzenia ludzi – dodał Radosław Śmigielski.

REKLAMA

L. Śmigielski i T. Dominiak dziękowali firmom, bankom, kadrze spółek za dobrze układającą się pracę. Dziękowali również swoim żonom, które są dużym wsparciem.

Jubileusze były obchodzone na Ranczo Smyczyna. Impreza była w charakterze country.

Źródło: leszno24.pl